bialko-z

Podczas regularnych treningów bardzo ważne jest odpowiednie odżywianie się. Nasz organizm nie może funkcjonować do końca prawidłowo, jeśli nie będzie regularnie otrzymywał wraz z pożywieniem wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jeśli regularnie trenujemy, a naszym celem jest zbudowanie silnych mięśni i sylwetki z widocznymi zarysami mięśni, musimy dostarczać naszemu organizmowi odpowiednich ilości białka.

Białko jest bowiem dla naszego ciała głównym składnikiem budulcowym – to właśnie dzięki białku mięśnie mogą rosnąć i nabierać siły. Jeśli intensywnie ćwiczymy siłowo, zapotrzebowanie na białko znacznie wzrasta. Niekiedy ciężko jest spożywać tak duże ilości białka wraz z pożywieniem, nie wszyscy mają też czas na regularne odżywianie się. Z pomocą przychodzą wtedy odżywki białkowe, dzięki którym można łatwo i szybko przyswoić dużą ilość białka. To, jakie białko wybrać, zależy od naszych preferencji – na rynku istnieje bardzo wiele odżywek białkowych o różnych właściwościach, działaniu i smaku.

Chcesz poznać najlepsze odżywki białkowe na rynku?

Sprawdź ranking odżywek białkowych.

One thought on “Jaką odżywkę białkową wybrać?”

  1. Wydaje mi się najlepsze smakowo odżywki na rynku robi firma SFD Nutrition, dobre ceny dostępne w sklepie http://www.sfd.pl/sklep, mają ogromną paletę smaków, do tego wybór białka nadający się na praktycznie każdą porę dnia / czy na noc. Świetna rozpuszczalność, same pozytywne opinie i przede wszystkim extra cena!
    Biorę od 2 lat i nie zamierzam zmieniać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warte uwagi: